Neděle 26. března 2023, svátek má Emanuel
  • schránka
  • Přihlásit Můj účet
  • Neděle 26. března 2023 Emanuel

Je Omikron další výtvor laboratoře?

3. 01. 2022 18:33:52
„Existuje zvláštní rys Omikronu, který naznačuje, že byl upraven v laboratoři. Nejbližší genetické sekvence se datují do poloviny roku 2020.“ / tedy jeho předchůdce je už 1,5 roku mrtvý /

· „ Nezdá se, že by patřil k některé z evolučních větví, které se od té doby objevily....Omicron má 25 nesynonymních a pouze jednu synonymní spike mutaci ve srovnání se svým společným předkem, AV.1...Neexistuje žádný precedens pro tuto zvláštnost vyskytující se v přírodě. Existuje však precedens pro to v pandemiích uniklých z laboratoří....
„ Dokud a pokud neskončíme s přesvědčivým důkazem o jeho původu, musíme nechat všechny možnosti otevřené, říká Dr. Malone, vynálezce technologie mRNA a DNA vakcíny, a to zahrnuje i možnost, že Omicron byl uvařen v laboratoři z předchozího kmene....“
V příspěvku na Twitteru uživatel jménem Chief Nerd ukazuje časosběrnou grafiku.5 vytvořil, který ilustruje genomickou epidemiologii SARS-CoV-2 z původního kmene až do současnosti, s využitím dat z nextstrain.org.6 (3)

/ Omikron jsou ty červené tečky vpravo nahoře./

Je to skvělá ilustrace toho, jak zvláštní je ve skutečnosti nepřirozený Omikronův příchod. Jak se časosběr blíží ke konci roku 2021, najednou je tu Omikron, který se objevuje jako přímka z kmene z poloviny roku 2020, který nemá žádnou souvislost k některému z ostatních kmenů....
Pokud je Omikron dalším laboratorním výtvorem, jaká laboratoř by mohla být zodpovědná za jeho vytvoření? Řada internetových serverů ukázala prstem na laboratoř úrovně biologické bezpečnosti 3 (BSL3) v jihoafrickém Durbanu, kde probíhal výzkum SARS-CoV-2.

Článek s názvem "Útěk SARS-CoV-2 50IY. V2 z neutralizace rekonvalescentním plazmatem" vyšla v časopise Nature na konci března 2021. Zdá se, že je to právě ten druh výzkumu, který by mohl vycvičit virus, aby se vyhnul protilátkám na COVID.

Výzkum, financovaný Nadací Billa a Melindy Gatesových, byl proveden konglomerátem výzkumníků, většinou z Jižní Afriky, ale také jedním Američanem...(1) To jsou úryvky z článku a rozhovoru Dr. Roberta Malonea, vynálezce technologie mRNA a DNA vakcíny.

Následující fylogenetický strom (5) také ukazuje, že Omikron nemá žádné žijící příbuzné, ze kterých by mohl být replikován.

Některé zdroje ovšem píší něco trochu jiného:

„Například ve Skotsku ve Velké Británii bylo zjištěno 9 případů, které byly vysledovány zpět k "jediné soukromé události", která se konala 20. listopadu, a u žádného ze zúčastněných jednotlivců se nepředpokládá, že má nějakou nedávnou cestovní historii do jižní Afriky...
V úterý pak Nizozemsko uvedlo, že identifikovalo variantu omikronu ve dvou testovacích vzorcích odebraných v zemi mezi 19. a 23. listopadem - předtím, než byla varianta poprvé hlášena Jižní Afrikou a vstoupily v platnost zákazy cestování. (6)
A Sanger Institute uvádí, že Omikron byl v Anglii detekován už v týdnu do 23.10.2021 ve dvou případech.(7)


Je podivuhodné, jak WHO rychle zařadila Omikron mezi varianty obav. Ještě divnější ale je, že neustavila komisi, která by vyšetřila původ této varianty, která nyní ohrožuje celý svět. Možná se čeká, až budou zameteny všechny stopy o možném původu. Především však bylo zameteno s Dr. Malonem:
„ Dr. Robert Malone byl trvale odstraněn z Twitteru. Měl 512 tisíc sledujících.“ (4)

Prameny:
(1) Is Omicron Another Lab Creation? - [your]NEWS (yournews.com)
(2) Uživatel Chief Nerd na Twitteru: „Time-lapse I made of the genomic epidemiology of SARS-COV-2 since the 2020 Wuhan strain Notice that Omicron makes a sudden appearance inconsistent with the other variants, and contains the largest number of mutations Source: https://t.co/fFLpbNWA2q https://t.co/kBKwM8K04f“ / Twitter

https://t.co/fFLpbNWA2q https://t.co/kBKwM8K04f“ / Twitter
(3) https://ysb.co.nz/omicron-a-man-made-virus/
(4) https://ysb.co.nz/dr-robert-malone/

(5) Soubor:Omicron SARS-CoV-2 radiální vzdálenosti strom 2021-Dec-01.svg - Wikimedia Commons
(6) . Where did Omicron Covid variant come from and where is it circulating? (cnbc.com)
(7) Lineages (raw) | COVID-19 Genomic Surveillance – Wellcome Sanger Institute

Autor: Pavel Dudr | pondělí 3.1.2022 18:33 | karma článku: 0.00 | přečteno: 20x

Další články blogera

Pavel Dudr

Petice proti válce

Zde je text petice, kterou adresujeme Poslanecké sněmovně, protože její usnesení je pro vládu ČR závazné: Naléhavě žádáme Poslaneckou sněmovnu, aby zakázala Vládě ČR vývoz zbraní na Ukrajinu, neboť to prodlužuje válečný konflikt,

29.5.2022 v 18:27 | Karma článku: 0.00 | Přečteno: 27 | Diskuse

Pavel Dudr

Americký expert: Jednota Německa a Ruska je pro nás jedinou hrozbou

Zde je video z Chicagského koncilu o globálních hrozbách, kde americký geopolitický prognostik George Friedman popisuje problém Ukrajiny z pohledu USA v roce 2015:

25.4.2022 v 18:33 | Karma článku: 0.00 | Přečteno: 49 | Diskuse

Pavel Dudr

Trestný čin proti míru P. Fialy a J. Černochové - dodávky útočných zbraní na Ukrajinu

ČR nyní posílá desítky tanků T-72 na Ukrajinu podle (1,2), což je jasným a flagrantním porušením Charty OSN a tím i našich zákonů, neboť existuje § 410, Porušení mezinárodních sankcí

8.4.2022 v 15:54 | Karma článku: 7.85 | Přečteno: 223 | Diskuse

Pavel Dudr

Premiér Fiala podporuje válku, která zabíjí tisíce lidí a nás ožebračuje

Tuto válku Rusko již prohrálo, říká analytik M. Smetana (1), ale neuvedl, kdo ji tedy vyhrál. Ukrajina to rozhodně není, když ztratila tolik lidí, území, domů a 6 miliónů uprchlíků domovy opustilo.

4.4.2022 v 21:07 | Karma článku: 0.00 | Přečteno: 32 | Diskuse

Další články z rubriky Věda

Kamil Krbálek

Znalostní revoluce

Nová technologická revoluce právě začala. Je načase dát jí jméno. Informační revoluce končí a umělé inteligence startují další.

24.3.2023 v 9:18 | Karma článku: 7.23 | Přečteno: 169 | Diskuse

Pavol Dančanin

Pozitivistická teória poznania – bod 3)

Metafyzika (aspoň v mojom podaní) má teda jeden problém: Kde chýba jednoznačná skúsenosť prístupná všetkým ľuďom, pojmy sú prázdne alebo mnohoznačné.

23.3.2023 v 9:08 | Karma článku: 0.00 | Přečteno: 42 | Diskuse

Dana Tenzler

Konec čínské mise na Marsu

Zdá se, že činnost čínského roveru na povrchu Rudé planety ustala. Od minulého podzimu se nepohnul z místa a podle snímků z oběžné dráhy to vypadá, že je silně zaprášený. (délka blogu 5 min.)

23.3.2023 v 8:00 | Karma článku: 22.58 | Přečteno: 353 | Diskuse

Jan Fikáček

Je foton skutečně nehmotný?

V popularizačních médiích můžeme číst, že se při atomovém výbuchu mění část hmotnosti atomů na energii, ba dokonce na čistou energii. Touto čistou energií mají být především fotony. Pojďme toto tvrzení trochu prozkoumat.

21.3.2023 v 9:07 | Karma článku: 19.91 | Přečteno: 640 | Diskuse

Pavol Dančanin

Pozitivistická teória poznania – bod 1) a 2)

Otázka poznania je vlastne otázkou objavu. To, čo nazývame poznanie, a čo čítame v učebniciach, je genéza objavov. Objavom napríklad je, že kresadlom sa dá vyrobiť oheň.

21.3.2023 v 7:16 | Karma článku: 0.00 | Přečteno: 53 | Diskuse
Počet článků 194 Celková karma 0.00 Průměrná čtenost 1076

Vystudoval strojní fakultu VUT Brno, bývalý konstruktér a projektant obuvnických strojů, potom podnikatel ve strojírenství, nyní důchodce, bydlí ve Zlíně,nezávislý publicista publikující v Pravém prostoru a EP Shark, amatérský klimatolog se zaměřením na klimatické změny a Nový zelený úděl, atd.
 Nyní řeší hlavně původ nových variant koronaviru SARS-CoV-2, tedy  příčiny pokračování  pandemie. 

Nervozita roste. Padající Deutsche Bank stáhla dolů korunu i pražskou burzu

Od záchrany problémové švýcarské banky Credit Suisse ještě neuplynul ani týden a investoři opouštějí další potenciální...

Hrozí ekonomický kolaps? Analytici varují před Minského momentem

Selhání bankovních institucí, otřesy na finančních trzích a pokračující nejistota zvyšuje podle mnohých odborníků...

Ukrajinská pobřežní obrana zničila plány na vylodění u Oděsy

Flotila ukrajinského námořnictva dostala na začátku ruské invaze na frak, ale její „suchozemská“ pobřežní obrana...

Herečka Jenovéfa Boková porodila, z Witowské je nevlastní babička

Jenovéfa Boková a její partner Adam Kolář v pátek odpoledne potvrdili, že herečka a hudebnice už porodila a šťastní...

Tom Cruise se dcerou Suri pyšnil. Už ho neviděla deset let, míří na vysokou

Tom Cruise se od roku 2006 do roku 2013 rád ukazoval na veřejnosti s dcerou Suri v náručí. Před deseti lety však ze...